Pulksteņu centra Baltic Watches dibinātāja Ģirta Strenča uzruna

Pulksteņi ir mana kaislība, aizraušanās un darbs, kam esmu veltījis vairāk nekā desmit gadus savas dzīves.

Kaut mūsu ikdienā ienākušas dažādas multifunkcionālas ierīces un iekārtas, kas, paralēli visam, informē arī par pareizu laiku, pulksteņu vērtība nepavisam nav mazinājusies. Pulksteņiem jau izsenis piemīt izteikti personalizēta un unikāla vērtība. Mūsdienās tas ir spilgts stila elements, īpaša sociālā statusa un vietas sabiedrībā rādītājs, droša investīcija, kā arī kolekcionēšanas objekts. Mūžīga klasika jebkuros laikos.

Attieksmi pret rokaspulksteņiem var salīdzināt ar mīlestību pret grāmatām, no kurām virmo galvu reibinoša tipogrāfijas smarža. Pulkstenis ir īpašs intelektuālo gardēžu baudas priekšmets.

Baltic Watches – tas ir manis noietā profesionālā ceļa sava veida kopsavilkums un rezultāts. Sapņa piepildījums par pilna spektra pakalpojumu pulksteņu centra izveidi, kas ietvertu ne tikai pārdošanu, bet arī pulksteņu remontu. Par pēdējo atbild viens no vadošajiem Baltijas pulksteņmeistariem – Ervīns Undelis.

Tomēr mēs nolēmām iet tālāk un kļūt par Baltijā pirmajiem, kas darbojas atpirkšanas, apmaiņas un pulksteņu "ar noskrējienu" pārdošanas jomā.
Eiropā ļoti iecienīts pakalpojums – pulksteņu jomas profesionāļi atpērk vai maina, bet pēc tam pārdod iepriekšējo īpašnieku pulksteņus ar ievērojamām atlaidēm. Tādā veidā rodas iespēja atjaunot savu kolekciju bez postošiem tēriņiem, iegādājoties augstas kvalitātes pulksteņus un tajā pat laikā esot pārliecinātam par to autentiskumu un nevainojamo darbību. Visiem mūsu pulksteņiem tiek veikta profesionāla diagnostika un nodrošināta garantija.


Ģirts Strencis
Baltic Watches dibinātājs un vadītājs

Pulksteņu centrs Baltic Watches specializējas uz Šveices pulksteņiem, kam uzticēts nepagurstot fiksēt sava īpašnieka laimīgo mirkļu hroniku. Tik svarīga misija ir jāpilda nevainojami, un mēs esam pārliecināti, ka mūsu pulksteņu mehānismiem tas ir pa spēkam!


Ervīns Undelis

Ervīns Undelis

Galvenais Baltic Watches pulksteņu darbnīcas speciālists

Imants Jansons

Imants Jansons

Diplomēts pulksteņu meistars, kas specializējies uz īpaši sarežģītu mehānismu remontu

Staņislavs Ņefedovs

Staņislavs Ņefedovs

Pulksteņmeistars, kurš nodarbojas ar kvarca pulksteņu remontu